Klinika reflektorów

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Wrocław

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Mimo że nasza siedziba mieści się w Krapkowicach pod Opolem, zajmujemy się także regeneracją reflektorów kierowców z Wrocławia, którzy je nam nadsyłają lub dostarczają osobiście. Zakres prac jest szeroki – w każdym razie zawsze chodzi o to, by przywrócić lampom ich pierwotny wygląd i przede wszystkim sprawność. Nie ograniczamy się bowiem jak niektóre firmy wyłącznie do polerowania długo użytkowanych reflektorów. Byłaby to zmiana wyłącznie kosmetyczna. Konieczne tu jest kompleksowe działanie.

Proces regeneracji reflektorów składa się z szeregu czynności, których charakter jest uzależniony od stanu uszkodzenia lampy. Niestety, ze względu na skrajne temperatury, kwaśne deszcze, śnieg, grad, sól drogową czy piach, nawet dobre jakościowo lampy samochodowe po pewnym czasie użytkowania ulegają zużyciu i nie działają prawidłowo. Nierzadko skutkuje to uszkodzeniem klosza, odbłyśnika czy diod LED-owych. Naszym zadaniem jest przywrócenie reflektorom sprawności.

Regeneracja lamp samochodowych Wrocław

Oferujemy więc profesjonalne usługi regeneracji lamp samochodowych klientom z Wrocławia, co pozwala wydłużyć żywotność reflektorów, zapewniając tym samym jak najlepszą widoczność nocą. Regeneracja lamp polega na wymianie uszkodzonych elementów, na przykład odbłyśników, a także zasadza się na polerowaniu szkła i metalizacji. Rozpoczynamy od demontażu reflektora (np. wysłanego przez Ciebie do nas). Opracowujemy kosztorys, i konsultujemy go z Tobą, aby upewnić się, że spełnia on Twoje wymagania. Po zawarcie umowy, zespół zabiera się do działania – najpierw wiąże się to z odklejeniem lampy, odkręceniem soczewki i pozostałych części. Kiedy jest to wymagane – metalizujemy odbłyśnik.

Przy współpracy z naszymi wykwalifikowanymi technikami, możesz mieć pewność, że Twój reflektor będzie w pełni sprawny oraz bezpieczny w użytkowaniu. Chodzi o to, by reflektory samochodowe nie tylko wyglądały jak nowe, ale przede wszystkim odzyskały swoje pierwotne właściwości.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice