Oklejanie folią PPF

Dlaczego warto okleić klosze?

Folia PPF to specjalistyczna folia ochronna, która jest nakładana na powierzchnię klosza samochodowego w celu ochrony przed zarysowaniami, kamieniami, owadami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jest transparentna i dyskretna, co pozwala zachować oryginalny wygląd pojazdu. Można również zastosować folie przyciemniającą.

Jak przebiega proces oklejania?

1. Ocena wizualna

Dokonujemy szczegółowej oceny stanu reflektorów, aby zaplanować odpowiednie działania związane z dalszym działaniem. Do każdego reflektora trzeba podejść indywidulanie.

2. Powierzchnia klosza

Powierzchnia klosza przed oklejaniem, musi być idealnie gładka, odtłuszczona bez odprysków, nie zmatowiona. Jeśli powierzchnia klosza jest uszkodzona to najpierw trzeba przeprowadzić proces polerowania reflektorów.

3. Montaż folii

Folia PPF jest cięta i dopasowana do kształtu powierzchni, aby zapewnić idealne pokrycie i ochronę. Lampa nie musi być zdemontowana z pojazdu. Proces można wykonać z zamontowanym reflektorem w aucie. Folia jest starannie nakładana na powierzchnię lakieru i delikatnie wypłaszczana, aby usunąć ewentualne pęcherze powietrza z pod folii.

4. Trwałość

Jest to najlepszy sposób na zabezpieczenie reflektorów. Folię ,którą stosujemy producent daje 10 lat gwarancji.

Scroll to Top