Klinika reflektorów

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Śląskie

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Pomimo, że nasza siedziba znajduje się w Krapkowicach pod Opolem, zajmujemy się również regeneracją reflektorów kierowców ze Śląskiego. Klienci mogą nam dostarczyć je osobiście lub też przesłać kurierem. Zakres naszych prac jest szeroki – naszym celem jest przywrócenie reflektorom ich pierwotnego wyglądu i pełnej sprawności, aby jazda samochodem była bezpieczna o każdej pogodzie i porze dnia. Nie ograniczamy się jak inne firmy do polerowania reflektorów – to byłaby zmiana wyłącznie kosmetyczna. Wymagana jest kompleksowa usługa.

Przebieg i rodzaj regeneracji reflektorów składa się z wielu czynności uzależnionych od rodzaju uszkodzonych elementów. Niestety, nawet dobrej jakości oświetlenie samochodowe może ulec zużyciu w wyniku ekstremalnych warunków atmosferycznych, takich jak wysokie lub niskie temperatury, kwaśne deszcze, śnieg, grad, sól drogowa lub piach. W rezultacie mogą wystąpić uszkodzenia klosza, odbłyśnika lub diod LED. Poprzez regenerację reflektorów przywraca się lampom sprawność.

Regeneracja lamp samochodowych Śląskie

Regeneracja lamp klientów ze Śląskiego to skomplikowany proces, który wymaga precyzji i odpowiedniego doświadczenia, zaangażowania oraz niezbędnych narzędzi. Zaczynamy od demontażu reflektora. Po wykonaniu kosztorysu, który konsultujemy z klientem, i po zaakceptowaniu go przystępujemy do działań. Rozklejamy lampę, a następnie odkręcamy soczewkę i pozostałe elementy. W razie potrzeby metalizujemy wnętrze ramek reflektora i odbłyśnik. Następnie oczyszczamy i myjemy lampę wewnątrz i na zewnątrz. Myjemy również klosz, a w przypadku, gdy jest on bardzo zniszczony, szlifujemy i polerujemy szkło, a następnie zabezpieczamy warstwą ochronną. Po tych czynnościach składamy lampę, ponownie sklejamy i testujemy jej szczelność. Regeneracja reflektorów wymaga więc czasu i wiedzy, aby osiągnąć pożądany efekt. Dlatego tak ważne jest, aby zlecić naprawę profesjonalnemu zespołowi.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice