Klinika reflektorów

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Dolnośląskie

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Nasza siedziba w Krapkowicach pod Opolem jest także przygotowana do obsługi klientów ze Śląska, którzy chcą skorzystać z naszych usług regeneracji reflektorów. Można do nas przyjechać osobiście lub przesłać reflektory kurierem. Co istotne, zajmujemy się nie tylko polerowaniem używanych reflektorów. W naszym zakresie działań znajduje się przywracanie ich pierwotnego wyglądu i funkcjonalności, co osiąga się poprzez kompleksowe działanie. Regeneracja reflektorów polega na rozmaitych czynnościach, co uzależnione jest stanem lamp oraz rodzajów uszkodzeń. Często dochodzi do zużycia oświetlenia samochodowego w wyniku ekstremalnych warunków atmosferycznych, takich jak wysokie lub niskie temperatury, kwaśne deszcze, śnieg, grad, sól drogowa czy też piach.

Regeneracja lamp samochodowych Dolnośląskie

Regeneracja lampy samochodowej klientów z Dolnośląskiego polega na jej demontażu, wykonaniu kosztorysu, skonsultowanego z klientem i przez niego zaakceptowanego, rozklejeniu lampy, odkręceniu soczewki i pozostałych podzespołów, ewentualnej metalizacji odbłyśnika i wewnętrznej części ramek reflektora; wreszcie: na oczyszczeniu i umyciu lampy w wewnątrz i zewnątrz, umyciu klosza (lub szlifowaniu i polerowaniu szkła oraz zabezpieczeniu go warstwą ochronną), składaniu lampy, sklejaniu jej oraz przetestowaniu szczelności. Po tych czynnościach reflektor może zostać odebrany osobiście przez klienta lub przesłany do niego w odpowiednio zabezpieczonym opakowaniu.

Regeneracja reflektorów wymaga czasu i wiedzy, aby móc uzyskać pożądany efekt. Dlatego ważne jest, by oddać je w ręce profesjonalistów, co przekłada się na jak najlepszą jakość usług.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice