Klinika reflektorów

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Opolskie

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Nasza siedziba w Krapkowicach pod Opolem jest także przygotowana do obsługi klientów z całego Opolskiego, którzy chcą skorzystać z naszych usług regeneracji reflektorów. Możesz do nas przyjechać osobiście lub przesłać reflektory kurierem. Co istotne, zajmujemy się nie tylko polerowaniem używanych reflektorów. W naszym zakresie działań znajduje się przywracanie ich pierwotnego wyglądu i funkcjonalności, a także nakładanie na klosze specjalnego lakieru. Regeneracja reflektorów wymaga wykonania wielu czynności, w zależności od rodzaju uszkodzonych elementów. Często dochodzi do zużycia oświetlenia samochodowego w wyniku ekstremalnych warunków atmosferycznych, takich jak wysokie lub niskie temperatury, kwaśne deszcze, śnieg, grad, sól drogowa lub piach.

Regeneracja lamp samochodowych Opolskie

Regeneracja lamp samochodowych klientów z Opolskiego jest skomplikowanym i wymagającym precyzji procesem. Polega ona najpierw na demontażu reflektora i wykonaniu kosztorysu (skonsultowanego z klientem i przez niego zaakceptowanego). Po czym przystępujemy do rozklejenia lampy, odkręcenia soczewki i pozostałych podzespołów, a jeśli wymaga tego stan lampy – wykonujemy metalizację odbłyśnika i wewnętrznej części ramek reflektora.

Następnie dokładnie oczyszczamy lampę i myjemy ją zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Klosz także czyścimy, a gdy jest bardzo zniszczony, to szlifujemy i polerujemy szkło, zabezpieczając je warstwą ochronną. Następnie reflektor jest składany i sklejany. Po wykonaniu wszystkich czynności, testujemy lampę pod kątem szczelności. Odbierzesz ją osobiście, lub zostanie ona odpowiednio zapakowana i wysłana do Ciebie pocztą.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice