Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Wałbrzych

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Wałbrzych

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Regeneracja reflektorów Wałbrzych

Nasz zakład znajduje się w Krapkowicach pod Opolem, niemniej obsługujemy klientów z całego Śląska – zarówno Górnego, jak i Dolnego. Trafiają więc do nas także osoby z Wałbrzycha lub też przesyłają nam wymagające naprawy lampy samochodowe.

Renowacja lamp samochodowych to złożone i precyzyjne działanie, które ma na celu przywrócenie im funkcjonalności i estetycznego wyglądu. Jest to dobra alternatywa dla zakupu nowych, drogich lamp. Proces regeneracji zasadza się na czyszczeniu, polerowaniu i lakierowaniu kloszy, a także renowacji odbłyśników, co zapewnia długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i zwiększa jakość oświetlenia. W ten sposób można zapobiec zagrożeniom na drodze i zaoszczędzić pieniądze.

Regeneracja lamp samochodowych Wałbrzych

Regeneracja reflektorów samochodowych to skomplikowany proces, który wymaga profesjonalnego podejścia. Na początku klient może zdecydować się na dostarczenie reflektora do naszej firmy lub wysłać go pocztą. Wtedy wykonujemy wycenę usługi na podstawie dokładnego przeglądu. Kiedy zostaje ona zaakceptowana, przystępujemy do dzieła. Aby to zrobić, odkręcamy soczewki i pozostałe części, metalizujemy jeśli jest to konieczne, a następnie dokładnie oczyszczamy lampę wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli klosz jest bardzo zniszczony, szlifujemy i polerujemy szkło, a następnie zabezpieczamy go specjalną warstwą ochronną. Po sklejeniu i dokładnym sprawdzeniu szczelności wysyłamy reflektor pocztą lub pozostawiamy go do odbioru osobistego.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice