Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Nysa

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Nysa

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Regeneracja reflektorów Nysa

Nasz warsztat znajduje się w Krapkowicach pod Opolem, niemniej obsługujemy klientów z całego Śląska. Docierają więc do nas także osoby z Nysy lub też przesyłają nam wymagające regeneracji reflektory samochodowe.

Regeneracja lamp samochodowych to dobra alternatywa dla zakupu nowej lampy. Użytkowanie i działanie czynników atmosferycznych powoduje, że reflektory stają się matowe lub żółkną, więc w celu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości oświetlenia drogi, należy je polerować. Jednak samo polerowanie nie wystarczy, aby na dłuższy czas zabezpieczyć reflektory. Trzeba również skontrolować stan odbłyśnika, który często wymaga renowacji. Ponadto wymontowanie mocnych żarówek i nieszczelnych kloszy pozwalają uniknąć wypalenia się gniazd i żarników oraz zniekształceń na powierzchni szyby. Czyszczenie i renowacja lamp samochodowych pozwala na przywrócenie pierwotnych właściwości elementom oświetlenia pojazdu, zapewniając bezpieczną jazdę, co istotne, bez konieczności ponoszenia dużych wydatków.

Regeneracja lamp samochodowych Nysa

Regeneracja reflektorów samochodowych odbywa się na dwa sposoby – demontaż reflektora na miejscu lub po dostarczeniu lampy przez klienta. Przed przystąpieniem do dzieła konsultujemy z klientem kosztorys i uzyskujemy od niego akceptację. Wtedy to rozklejamy reflektor, a także odkręcamy soczewkę oraz pozostałe podzespołu. Jeśli jest to konieczne, przeprowadzamy metalizację odbłyśnika i wewnętrznej części ramek reflektora. Następnie dokładnie czyścimy lampę, myjąc ją zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kolejnym krokiem jest umycie klosza, a w przypadku bardzo gdy jest bardzo zniszczony, szlifowanie i polerowanie szkła, po czym zabezpieczenie go warstwą ochronną. 

Wtedy to reflektor jest składany, a następnie ponownie sklejany. Na koniec testowana jest jego szczelność. Gdy próba wypada pomyślnie – reflektor może zostać odebrany osobiście przez klienta lub zostać odpowiednio zapakowany i do niego wysłany.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice