Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Katowice

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Katowice

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Regeneracja reflektorów Katowice

Nasz zakład znajduje się w Krapkowicach pod Opolem, niemniej obsługujemy klientów z całego Śląska. Udają się więc do nas także osoby z Katowic lub też przesyłają nam wymagające naprawy lampy samochodowe.

Regenerowanie reflektorów samochodowych to dobra alternatywa dla zakupu nowych, które niejednokrotnie są drogie. Częsty kontakt z opadami atmosferycznymi, mocnym słońcem, solą drogową i piaskiem sprawiają, że klosz staje się matowy lub żółknący. Aby zwiększyć widoczność na drodze i bezpieczeństwo, lampy trzeba sukcesywnie regenerować, co zapewnia dłuższą ochronę wszystkim elementom, z którym zbudowane są reflektory samochodowe.

Regeneracja lamp samochodowych Katowice

Przystępując do pracy, najpierw przygotujemy kosztorys, który jest konsultowany z klientem i przez niego zatwierdzony. W dalszej kolejności rozklejamy lampę, odkręcamy soczewkę oraz pozostałe podzespoły. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy również przystąpić do metalizacji odbłyśnika i wewnętrznej części ramek reflektora.

Potem czyścimy lampę zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Jeżeli klosz jest bardzo zniszczony, to szlifujemy i polerujemy szkło oraz zabezpieczamy je warstwą ochronną. Następnie składamy lampę, a po ponownym jej sklejeniu, testujemy szczelność. Finalnie, klient może odebrać lampę osobiście lub otrzymać ją w formie przesyłki.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice