Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Gliwice

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Gliwice

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Regeneracja reflektorów Gliwice

Nasz zakład znajduje się w Krapkowicach pod Opolem, niemniej obsługujemy klientów z całego Śląska – i Górnego, i Dolnego. Trafiają więc do nas także osoby z Gliwic lub też przesyłają nam wymagające naprawy lampy samochodowe.

Regeneracja lamp samochodowych to doskonała alternatywa wobec zakupu nowej, bardzo kosztownej lampy. Jest to szybki i skuteczny sposób na odświeżenie wyglądu reflektorów, zaś czyszczenie i renowacja odbłyśników to najskuteczniejszy sposób na przywrócenie pełnej świetności lampom. Zabiegi te stanowią doskonały sposób na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, a przy tym pozwalają uniknąć wydatków związanych z kupnem nowych reflektorów. Regeneracja lamp samochodowych to inwestycja, która z pewnością przyniesie Ci długotrwałe korzyści.

Regeneracja lamp samochodowych Gliwice

Regeneracja reflektorów samochodowych jest procesem, który wymaga wykwalifikowanej wiedzy i doświadczenia. Ta zaczyna się od demontażu lampy, a następnie przygotowaniu kosztorysu. Przystępując do pracy, rozklejamy lampę, a następnie odkręcamy soczewki i pozostałe podzespoły. W przypadku konieczności – przeprowadzamy metalizację odbłyśnika i wewnętrznej części ramek reflektora. Następnie oczyszczamy i myjemy lampę w środku i na zewnątrz, po czym myjemy klosz, po czym szlifujemy i polerujemy szkła. Wtedy składamy reflektor, ponownie go sklejamy; i wtedy testujemy jego szczelność. Na koniec sprawny reflektor wysyłamy klientowi.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice