Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Częstochowa

Klinika reflektorów

Regeneracja reflektorów samochodowych Częstochowa

Wysoka jakość usług

Sukcesywne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz zdobywanie wiedzy sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz sprostać ich oczekiwaniom.

Atrakcyjne ceny

Oferujemy ceny niższe od średnich rynkowych. Organizujemy sprzedaż promocyjną! Zaglądaj do nas jak najczęściej, codziennie może Cię spotkać miła niespodzianka.

Szybka realizacja

Przykładamy wszelkich starań, aby realizacja twojego zamówienia odbyła się jeszcze tego samego dnia, po dostarczeniu lamp.

Regeneracja reflektorów Częstochowa

Nasz warsztat mieści się w Krapkowicach pod Opolem, niemniej obsługujemy klientów również z nieco dalszych miast, na przykład z Częstochowy. Trafiają więc do nas i osoby spod Jasnej Góry lub też przesyłają nam wymagające naprawy lampy samochodowe.

Renowacja lamp samochodowych to złożone i precyzyjne działanie, które ma na celu przywrócenie im funkcjonalności i estetycznego wyglądu, a kierowcom i pasażerom – komfortu jazdy. Jest to dobra alternatywa dla zakupu nowych, kosztownych lamp. Proces regeneracji polega m.in. na czyszczeniu, polerowaniu i lakierowaniu kloszy, a także renowacji odbłyśników, co zapewnia długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz poprawę jakości oświetlenia. W ten sposób można zapobiec zagrożeniom na drodze i zaoszczędzić pieniądze

Regeneracja lamp samochodowych Częstochowa

Regeneracja reflektorów samochodowych obejmuje szereg czynności, które muszą być wykonane poprawnie, aby zapewnić długotrwałe i bezpieczne użytkowanie. Proces rozpoczyna się od demontażu reflektora. Otrzymujemy go w formie przesyłki lub też klient decyduje się na osobiste dostarczenie nam lampy. Kolejnym krokiem jest wykonanie kosztorysu, który czeka na akceptację usługobiorcy. Wtedy to przechodzimy do pracy, która najpierw obejmuje rozklejenie lampy, odkręcenie soczewki i pozostałych podzespołów. 

Jeśli to niezbędne, przystępujemy do metalizacji odbłyśnika i wewnętrznej części ramek reflektora. Następnie oczyszczamy i myjemy lampę wewnątrz i na zewnątrz. Kiedy klosz jest bardzo zniszczony, to szlifujemy i polerujemy szkło, a następnie izolujemy je warstwą ochronną. Po złożeniu lampy ponownie sklejamy ją i testujemy szczelność. Kiedy próbę wieńczy sukces – przesyłamy zregenerowany reflektor do klienta.

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Adres

Ul. Limanowskiego 26
47-300 Krapkowice